poniedziałek, 27 czerwca 2016

Kawa i książki czyli egzamin coraz bliżejCzas leci tak szybko, że czasem ciężko jest w to uwierzyć. Trzy lata temu stanęłam przed bardzo ciężką decyzją. Na drugim roku studiów, podczas jednego z kolejnych wykładów wstałam i wyszłam z myślą, że już tam nie wrócę. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu chociaż wiele osób z mojego otoczenia zupełnie jej nie rozumiała. Dziś kończę inną szkołę. Jeden egzamin dzieli mnie od zostania pełnoprawną kosmetyczką. 
Pamiętajcie by zawsze słuchać swojego serca, bo ono zawsze podpowiada najlepiej! 


Kawa i ulubiony notes
Ostatnie powtórzenia
Ulubieniec ostatniego miesiąca i książką, do której zabierałam się od roku :) Obejrzałam każdy odcinek Lekkostronniczych!
Buty z elilu.pl. Kosztowały lekko ponad 30 złoty więc ciężko na cokolwiek narzekać ;)10 komentarzy:

 1. śliczne butki!!! :) Zgadzam się z Tobą, by słuchać głosu serca, wybór studiów, zawodu jest decyzją na całe życie i ważne by robić to co się kocha, co sprawia radość. Trzymam za Ciebie kciuki :) Czekam na więcej wpisów! :) Obserwuję, by mieć je na bieżąco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przekochane butki <3 tak, serca trzeba słuchać, moje zaprowadziło mnie na filologię, choć niektórzy mówili, żebym się w to nie pakowała, to prawda, że jest ciężko, czasem są nawet łzy, ale kocham to, po prostu

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne te butki,może też się skuszę ! :) moje serce prowadzi do fotografi i już za rok będę mogła się pochwalić :D zawodowy fotograf <3

  OdpowiedzUsuń
 4. ja juz dawno po egzaminach. Trzymam kciuki, bedzie dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne buciki , miałam na nie ochotę ale stwierdziłam że szybko wyjdą z mody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby były droższe na pewno bym się na nie nie skusiła :)

   Usuń